Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zwany SOSiR jest zakładem budżetowym gminy Skoczów, nie posiadającym osobowości prawnej.
Do zakresu działalności SOSiR-u należy zarządzanie gminnymi obiektami sportowymi i rekreacyjnymi wraz z infrastrukturą towarzyszącą oddanymi SOSiR-owi...
Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
grudzień 2003 |
---|
PN | WT | ŚR | CZ | PT | SB | ND |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Drużynowe Gminne Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców
2024-03-19 godz. 10:00Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Drużynowe Gminne Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców
2024-03-19 godz. 10:00Impreza skierowana do uczniów klas 7 - 8 szkół podstawowych gminy Skoczów.
Miejsce imprezy: Kryta Pływalnia "Delfin" w Skoczowie.
Organizator: SOSiR oraz SP 3 w Skoczowie.
AKTUALNOŚCI
SOSiR - Aktualne informacje!!! Zapraszamy
2024-02-20Basen czynny:
od poniedziałku do piątku od godziny
10.00 - 22.00
w soboty od godziny 08.00 - 22.00
w niedziele i święta od godziny
10.00 - 22.00
Przypominamy !!!
Ze względu na prowadzone na basenie zajęcia zorganizowane, część torów może nie być dostępna dla klientów indywidualnych.
Prosimy przed skorzystaniem z basenu o zapoznanie się z grafikiem rezerwacji torów.
Grafik rezerwacji torów Basenu sportowego (obowiązuje w dni szkolne) - kliknij
Grafik rezerwacji torów Basenu rekreacyjnego (obowiązuje w dni szkolne) - kliknij
Cennik usług na basenie - kliknij
Obiekt honoruje karty:
VANITY STYLE PZU SPORT BENEFITSYSTEM MEDICOVER
STREFA SAUN PRZY BASENIE
Pamiętaj !!! Korzystanie ze strefy saun przy basenie jest usługą dodatkową dla korzystających z basenu, w tym przypadku obowiązuje dodatkowa opłata niezależna od opłaty wejścia na basen.
Pływalnia dysponuje dwoma dziesięcioosobowymi saunami suchymi, dwoma dziesięcioosobowymi saunami parowymi, sauną typu infrared, beczkami z zimną wodą do schładzania się, wypoczywalnią.
STREFA SAUN CZYNNA:
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU: OD GODZ. 10.00 - 21.30
SOBOTA, NIEDZIELA I ŚWIĘTA : OD GODZ. 10.00 - 21.30
BILET sauna NORMALNY :
DO GODZ. 18.00 - 12 ZŁ + WEJŚCIE NA BASEN , PO GODZ. 18.00 - 16 ZŁ + WEJŚCIE NA BASEN
BILET sauna ULGOWY dla dzieci do 12 lat pod opieką osoby dorosłej - wiek należy udokumentować, dotyczy tylko klientów indywidualnych
CAŁY DZIEŃ : 12 ZŁ + WEJŚCIE NA BASEN
KRĘGIELNIA
KRĘGIELNIA CZYNNA :
- OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZINY - 13.00 - 22.00
- W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA OD GODZINY - 10.00 - 22.00
- OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU - 30 zł/1 tor/godzina
- W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA - 45 zł/1 tor/godzina
REZERWACJA KRĘGIELNI:
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 08.00 - 10.00, tel. 33853-18-20, wew. 103 lub osobiście w biurze pływalni
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 10.00 -13.00, tel. 33853-18-20, wew. 101 lub osobiście w kasie
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 13.00 -22.00, tel. 33853-18-20, wew. 106 lub osobiście w kregielni
W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA OD 10.00 - 22.00, tel. 33853-18-20, wew. 106 lub osobiście w kręgielni
KORTY TENISOWE, ŚCIANKA
DNI TYGODNIA GODZINY OTWARCIA CENA ZA KORT
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 08.00 - do zmroku 20,00 ZŁ/GODZ.
SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA OD 08.00 - do zmroku 25,00 ZŁ/GODZ.
KORZYSTANIE ZE ŚCIANY TRENINGOWEJ - 7,00 ZŁ/GODZ.
WYPOŻYCZENIE RAKIETY TENISOWEJ - 7,00 ZŁ
REZERWACJA KORTÓW :
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 08.00 - 10.00, tel. 33853-18-20, wew. 103 lub osobiście w biurze pływalni
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 10.00 -13.00, tel. 33853-18-20, wew. 101 lub osobiście w kasie
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 13.00 -22.00, tel. 33853-18-20, wew. 106 lub osobiście w kregielni
W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA OD 10.00 - 22.00, tel. 33853-18-20, wew. 106 lub osobiście w kręgielni
|
SKATEPARK - FLOWPARK - PUMPTRACK - PLAC ZABAW
OBIEKTY CZYNNE CAŁODOBOWO
STADION MIEJSKI
IM. RUDOLFA KUKUCZA
CZYNNY :
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 07.00 - 22.00
W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA
obiekt czynny wyłącznie w celu przeprowadzenia planowanych meczy oraz innych imprez sportowych
GOSPODARZ OBIEKTU
(+48) 698-668-739
Cennik usług na Stadionie Miejskim - kliknij
BOISKO W WIŚLICY
MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z BOISKA
WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI W SEKRETARIACIE SOSiR
(33) 853-18-20, wew. 116
BOISKO PRZY SP-8
CZYNNE
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU - CZYNNE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM ZAJEĆ PROWADZONYCH NA OBIEKCIE
SOBOTA,NIEDZIELA I SWIĘTA - OGÓLNODOSTEPNE Z WYJĄTKIEM ZAPLANOWANYCH MECZY I TRENINGÓW
WYCIĄG NARCIARSKI "POD DĘBEM"
NIECZYNNY
USŁUGI PROWADZONE PRZEZ
PRZEZ FIRMY ZEWNĘTRZNE
SIŁOWNIA
MegaGym
(+48) 507-433-826
FITNESS
Instruktor: Marlena Ziarko
(+48) 691-961-123
PONIEDZIAŁKI I ŚRODY
18.00 - 19.00
MASAŻE
Termin i zakres masażu należy uzgodnić telefonicznie
(+48) 506-626-813
Skoczów Biega VIII edycja
2024-01-29SOSiR zaprasza na kolejną edycję zawodów w biegach przełajowych.
Skoczów Biega VIII edycja
2024-01-29Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
23 marca 2024 roku
zaprasza na
VIII edycję zawodów w biegach przełajowych
"SKOCZÓW BIEGA"
Termin zawodów: 23 marca 2024r. (sobota), godz. 10.00.
Biuro zawodów: budynek górnej stacji wyciagu narciarskiego "Pod Dębem" przy ulicy Gajowej w Skoczowie - czynne od godziny 08.30.
Miejsce startu i mety : okolice budynku górnej stacji wyciągu narciarskiego "Pod Dębem" przy ulicy Gajowej w Skoczowie.
Trasa zawodów: trasa przebiega wokół Górki Wilamowickiej.
Chętnych zapraszamy do zapisów drogą internetową link - kliknij tutaj lub w dniu imprezy w biurze zawodów od godziny 08.30 - 10.00
Prosimy zapoznać się z regulaminem imprezy!!!
IV Grand Prix Szachowe Szkół Podstawowych - II sesja
2024-03-0820 marca 2024r. zapraszamy na II sesję IV Grand Prix Szachowego Szkół Podstawowych "Cztery Pory Roku z Szachami".
IV Grand Prix Szachowe Szkół Podstawowych - II sesja
2024-03-08Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
oraz
SP 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie
20 marca 2024 roku
zapraszają na
II sesję
IV Grand Prix Szachowego Szkół Podstawowych "Cztery pory roku z szachami"
Start : godz. 15.30
Miejsce: Aula przy SP 3, Skoczów ul. Osiedlowa 1
*zgłoszenia do turnieju należy przesłać na adres mailowy piowed@wp.pl do dnia 19.03.2024r. do godz. 09.00
Prosimy zapoznać się z regulaminem imprezy!!!
Zapraszamy!!!
IV Wiosenny turniej badmintona
2024-02-20W dniu 6 kwietnia 2024r. odbędzie się turniej badmintona!!!
IV Wiosenny turniej badmintona
2024-02-20
SOSiR wraz z KKS Wisła Skoczów
serdecznie zapraszają na
IV Wiosenny turniej badmintona
6 kwietnia 2024r. (sobota) o godz. 9:00
w kategorii mikst OPEN (gra mieszana).
Miejsce startu i biuro zawodów: hala sportowa SOSiR, ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Zapisy: do 31.03.2024r. (niedziela), zgłoszenie par za pomoca formularza pod linkiem kliknij tutaj
Weryfikacja: godzina 08.30 w biurze zawodów na hali sportowej nastąpi weryfikacja par i wypełnienie oświadczeń przez zawodników.
Udział będzie możliwy po podpisaniu oświadczenia o stanie zdrowia i RODO.
Start: Punktualnie o 9:00 nastąpi uroczyste otwarcie i rozpoczęcie zmagań.
Jeśli ktoś będzie chciał wziąć udział, a nie będzie posiadał rakietki – zostanie mu ona wypożyczona.
Kategorie (w grze mieszanej MIKSTY):
– amator A (grający regularnie, częściej niż 2 razy w tygodniu)
– amator B (grający mniej niż 2 razy w tygodniu)
– amator C (odbijający lotkę rekreacyjnie)
Jeśli ktoś będzie chciał wziąć udział, a nie będzie posiadał rakietki – zostanie mu ona wypożyczona.
Nagrody: organizator zapewnia poczęstunek i napoje, pamiatkę niespodziankę dla każdego dla każdego, a dla trójki najlepszych par medale i puchar oraz dyplom!
Więcej informacji oraz regulamin imprezy na stronie organizatora kliknij tutaj
Organizator : KKS "Wisła" Skoczów
Współorganizator: SOSiR
Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców- zawody grupy II
2024-02-15W dniu 15.02.2024r. odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców - zawody grupy II.
Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców- zawody grupy II
2024-02-15W dniu 15.02.2024r. w hali sportowej SOSiR oraz w sali gimnastycznej przy SP nr 1 w Skoczowie odbyły się eliminacje do finału powiatowego w piłce dzieci klas 4-6. W zawodach uczestniczyły po 4 drużyny dziewczyn i chłopców.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Chybiu
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bąkowie
Klasyfikacja końcowa chłopców:
- Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa w Strumieniu
- Szkoła Podstawowa w Mnichu
Zwycięskie drużyny awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców- zawody grupy II
2024-02-14W dniu 14.02.2024r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców - zawody grupy II.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców- zawody grupy II
2024-02-14W dniu14.02.2024r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8 oraz w hali sportowej SOSiR w Skoczowie odbyły się eliminacje do finału powiatowego w piłce siatkowej młodzieży szkolnej. W zawodach uczestniczyły po 3 drużyny dziewczyn i chłopców.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
- Szkoła Podstawowa w Ochabach
- Szkoła Podstawowa w Chybiu
- Szkoła Podstawowa w Strumieniu
Klasyfikacja końcowa chłopców:
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa w Strumieniu
- Szkoła Podstawowa w Mnichu
Zwycięskie drużyny awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)